SUKCESY
Nagrody i osiągnięcia
Nasze sukcesy
2023/2024
City round
Marcelina Borkowska Nadia Szczepańska
- 2
- Przegląd Kolęd i Pastorałek · City round · 2023/2024
Izabela Sobczyńska
- 3
- Międzyszkolna Olimpiada wiedzy o HIV i AIDS · City round · 2023/2024
Natan Komasara
- 3
- Mistrzostwa Malborka w karate · City round · 2023/2024
Igor Komasara
- 2
- Mistrzostwa Malborka w karate · City round · 2023/2024
Local round
Szymon Ciećwierz
- 1
- Powiatowy Konkurs Matematyczny „Łamigłówkowy Zawrót Głowy” · Local round · 2023/2024
Fabian Buturla, Jan Dąbrowski, Oliwier Gorjainow, Natan Komasara, Filip Michalski, Michał Miemczyk, Paweł Szałkowski, Maks Wilczewski, Franciszek Wilk
- 1
- powiatowy etap Turnieju „Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarka” kategoria U - 10 · Local round · 2023/2024
Pidek Karol Borowiec Michał Słowiński Tomasz Filut Gabriel Filut Michał Wilczewski Miłosz Romanowski Błażej Wysocki Szymon Tobolski Gracjan Wilk Dominik
- 1
- Mistrzostwa Malborka oraz Mistrzostwa Powiatu chłopców · Local round · 2023/2024
- Drużyna została Mistrzem Miasta Malborka i Mistrzem Powiatu Malborskiego
Karmelita Magiera, Igor Komasara, Natan Komasara, Kacper Licznerski
- 1
- Mistrzostwa Powiatu Malborskiego w szachach drużynowych · Local round · 2023/2024
- Mistrzostwo Powiatu Malborskiego w kategorii Igrzyska Dzieci
Igor Filipczak, Karol Pidek, Gabriel Filut
- 1
- Mistrzostwa Powiatu Malborskiego w szachach drużynowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej · Local round · 2023/2024
- Mistrzostwo Powiatu Malborskiego w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej
krajowy
Natan Komasara
- 3
- Mistrzostwa Makroregionu Zachodniego w Karate Kyokushin · krajowy · 2023/2024
Natan Komasara
- 3
- XX Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Kujawy IKO Cup · krajowy · 2023/2024
Igor Komasara
- 1
- XX Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Kujawy IKO Cup · krajowy · 2023/2024
regionalny
Karmelita Magiera
- 1
- Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorek do lat 10 - szachy błyskawiczne · regionalny · 2023/2024
Karmelita Magiera
- 2
- Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików w kategorii dziewcząt do lat 9 · regionalny · 2023/2024
- 24 - 30 września Karmelita w Jastrzębiej Górze wywalczyła II miejsce w Eliminacjach Strefowych do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików w kategorii dziewcząt do lat 9
2022/2023
City round
Jan Sobczyński
- 2
- Konkurs historyczny "Niech szumi nam młody las" · City round · 2022/2023
Marcelina Borkowska
- 1
- I Międzyszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek · City round · 2022/2023
Natalia Wysocka
- 2
- I Międzyszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek · City round · 2022/2023
Nadia Pęczek
- 2
- I Międzyszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek · City round · 2022/2023
Tomasz Sowiński
- nagroda
- Konkurs literacki "Od Kopernika do podboju kosmosu" · City round · 2022/2023
Klaudia Zawadzka
- wyróżnienie
- Konkurs literacki "Od Kopernika do podboju kosmosu" · City round · 2022/2023
Filtr