• 6 SZACHOWE OTWARTE MISTRZOSTWA SZKOŁY
        • Zapraszamy szachistki i szachistów wszystkich szkół powiatu malborskiego do rywalizacji w mistrzostwach! Liczymy na obecność wszystkich pasjonatów "królewskiej gry"!
        • WYNIKI REKRUTACJI - lista przyjętych
        • Lista przyjętych do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej szkoły podstawowej na rok szkolny 2024/2025 została opublikowana na tablicy ogłoszeń w budynku szkoły.
            • 1 czerwca

Dzień Dziecka był świetną okazją do przyjemnych szaleństw. Klasa VIII A wyruszyła na lody, do znanej wszystkim restauracji na posiłek i na piknik żeglarski z wieloma atrakcjami. Jednak najfajniejszym akcentem była okazja do wspólnej fotografii z panem burmistrzem Markiem Charzewskim, który pomimo wielu obowiązków nigdy nie odmawia młodzieży. Dziękujemy panie burmistrzu!

• Dzień Mamy w klasie 0

Dnia 26 maja dzieci z kl. 0 zaprosiły do szkoły swoje mamy na uroczystość z okazji Dnia Mamy. Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny, w którym były wiersze przeplatane piosenkami. Na koniec dzieci wręczyły laurki i prezenty. Mamy brały udział w konkursie i rozpoznawały swój portret. Było dużo radości. Oczywiście nie zabrakło słodkiego poczęstunku. Przedszkolaki spisały się na medal!!!

• Puchar Tymbarku

16 maja odbył się finał "Pucharu Tymbarku" województwa pomorskiego. Nasi piłkarze walczyli w Gdańsku z 18 innymi drużynami w grupie U-10. Miło nam donieść, że po wyrównanej walce, ostatecznie nasza drużyna uplasowała się na miejscu 7. Brawo chłopaki, wielkie podziękowania za walkę! Gratulacje!!!

• Biesiada pod lipą - nagrody

19 maja podczas naszej Biesiady zostały wylosowane nagody w kiermaszu fantów. Nagrody wręczał pan dyrektor, a pani Monika - przewodnicząca Rady Rodziców losowała szczęśliwe numerki. Gratulujemy szczęśliwcom i dziękujemy panu Mateuszowi za organizację!

• Biesiada pod lipą - występy

19 maja nasza Biesiada gościła pana Burmistrza Marka Charzewskiego. Wspólnie mogliśmy wysłuchać wielu wspaniałych występów. Chociaż pogoda nie dopisała, radość oraz wielkie, gorące serca wokalistów i instrumentalistów rozgrzały serca wszystkich widzów i słuchaczy. Dziękujemy wszystkim muzykom i prowadzącym za wspaniałe występy i odwagę oraz pani Marcie za organizację!

• Biesiada pod lipą - stoiska

• Biesiada pod lipą - konkurs eko

19 maja, podczas naszego festynu rozstrzygnięto konkurs na stworzenie dzieła wykorzystującego materiały odpadowe lub samodegradowalne. Zwycięzców uhonorował sam pan Burmistrz Marek Charzewski i nikt nie wyszedł bez nagrody! Gratulacje dla zwycięzców, dla wszystkich uczestników za pomysłowość, chęci i pracowitość! Dziękujemy pani Małgosi za organizację konkursu!

• I miejsce w Malborskim Festiwalu Zdrowia!

18 maja uczennice klasy 7 i 8 reprezentowały naszą szkołę w Malborskim Festiwalu Zdrowia organizowanym przez Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Malborku, w którym zajęły I miejsce. W konkursie brało udział 7 szkół z Malborka. Zadaniem ośmioosobowej drużyny było zdobycie jak największej liczby punktów na poszczególnych etapach rozgrywek:
              - ćwiczenia kształtujące wygląd, sylwetkę i postawę ciała,
              - praca plastyczna,
              - przygotowanie zdrowej kanapki i omówienie jej składu, oraz zasadności użytych produktów spożywczych,
              - test wiedzy na temat zdrowego odżywiania,
              Nasze uczennice spisały się doskonale uzyskując najwięcej punktów. Eliza, Lena, Klaudia, Kaja, Julka, Karyna, Victoria, Małgosia - brawo dziewczyny i gratulujemy!!!

• Kolejny sukces!

We wtorek 10 maja 2023 w Urzędzie Miasta Malborka odbył się gminny etap Konkursu o zamkach gotyckich 2023 dla uczniów malborskich podstawówek, w którym najlepsi okazali się Klaudia Zawadzka z naszej szkoły i uczeń z Zespołu Szkół Katolickich. Obydwoje otrzymali tę samą maksymalną liczbę punktów.

Konkurs podzielony jest na dwa etapy. Gminny przeprowadzany jest w 14 miastach należących do do organizacji, a więc prócz Malborka to jeszcze: Człuchów, Bytów, Lębork, Nowe, Gniew, Malbork, Sztum, Kwidzyn, Ostróda, Nidzica, Olsztyn, Działdowo, Lidzbark Warmiński i Kętrzyn.

• Partnerzy i Programy

• Malborski Portal Edukacyjny
        • SKS - Szkolny Klub Sportowy
        • Muzeum Zamkowe w Malborku